Награды

Золота медаль SPA

 

 

Конкурс на звання лауреата міжнародної програми «Золота медаль SPI» проводиться серед підприємств та організацій країн СНД та Балтії всіх форм власності (включаючи державні та муніципальні, підприємства з іноземною участю) з 1998 року у наступних номінаціях:
• для організацій – за динамічний розвиток, за високу якість товарів та послуг
• для керівників – за ефективне управління та творчий підхід
Відбір підприємств-претендентів проводиться у всіх галузях, без обмежень чисельність персоналу.
Конкурсний відбір претендентів на звання лауреатів програми Золота медаль SPI" проводить Організаційний комітет, який складається з керівників департаментів Асоціації сприяння промисловості та координаторів у країнах СНД та Балтії, на чолі з Президентом SPI.
Оргкомітет, спираючись на фінансову звітність підприємств, дослідження, аналіз матеріалів преси, рейтингових даних, результатів роботи на професійних виставках, відгуків та рекомендацій клієнтів та партнерів у країнах СНД, відбирає претендентів. Їм прямує пропозиція взяти участь у заключному етапі конкурсу, надавши необхідну інформацію. Отримані матеріали аналізуються Оргкомітетом із залученням незалежних експертів - фахівців різних галузей.
Переможці конкурсу (керівники та організації) нагороджуються золотими медалями (які виробляються на спеціальне замовлення Асоціації на Монетному дворі Франції (з 1804 року), іменними дипломами та почесними нагрудними знаками SPI. На урочистій церемонії присутні представники дипломатичних місій, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, французьких та європейських підприємств.
«Золота медаль SPI» – це міжнародне визнання діяльності підприємств та організацій. Почесний нагрудний знак, що отримується керівником, - посвідчення його особистого внеску у сфері стратегічного менеджменту. Лауреати мають право використовувати логотипи нагород у рекламних цілях.
З 2002 року переможцям міжнародного конкурсу «Золота медаль SPI» надається право стати дійсним членом Асоціації сприяння промисловості.

 

 

   

@ Виробниче об'єднанняя "К И Ї В П Р И Л А Д"