ПРО НАС

[1][2]


Генеральний директор
О.В.Осадчий

    У 2012 році державне підприємство виробниче об'єднання «Київприлад» відзначило 65 років з дня свого заснування та 50 років приладобудування для ракетно-космічної галузі. У цей період підприємство брало активну участь у виконанні програм "Космос", "Інтеркосмос", "Союз-Прогрес", "Світ", "Енергія-Буран", "Молния", "Гонець", "Протон", "Зеніт", «Січ», МКС та інших. 12 січня 2012 року на підприємстві до 105-ї річниці від дня народження С.П.Корольова, який відвідав наше підприємство у серпні 1965р. та визначив напрямок його розвитку, було відкрито меморіальний комплекс його імені.
    В даний час підприємство випускає прилади системи управління бортовим комплексом космічних кораблів «Союз-ТМА», «Прогрес-ТМ», бере участь у міжнародних космічних проектах «Морський старт», «Наземний старт», розробило, виготовило та поставило замовнику апаратуру системи автоматичної підготовки та пуску ракети-носія «Циклон-4» для космодрому Алкантара у Бразилії.
    Одночасно з виробництвом апаратури космічного призначення, ВО «Київприлад» останнім часом зайняло провідні позиції у виробництві приладів для електроенергетики. Мікропроцесорні пристрої захисту серії МРЗС-05, що випускаються, комплексно забезпечують захист електропідстанцій 35/10/6кВ; розробляються захисту боку 110/150кВ. У пристроях МРЗС-05 реалізовані власні оригінальні конструктивні та програмні рішення, використовуються сучасні технології та новітня елементна база відомих світових виробників. При розробці нових модифікацій витримується принцип наступності програмних та конструкторських рішень. На основі пристроїв МРЗС-05 та програмно-апаратного комплексу «Квант-2000» будуються автоматизовані системи управління електромереж (АСДУ).
    Споживачами нашої продукції виступають енергогенеруючі компанії, всі обленерго України, провідні підприємства різних галузей народного господарства, такі як «ММК ім. Ілліча", "Arcelor Mittal Кривий Ріг", "МК ім. Петровського», «Єнакіївський МОЗ», «НЗФ», «Побузький феронікель», «КЗРК», «ПівнГЗК», «СхідГЗК», «ОрджГЗК», «Полт ГЗК», «Вільногірський ГМК», «Укренерговугілля», «Укрзалізниця» , «Наша ряба» та багато інших. Здійснюються проекти щодо Російської Федерації, республік Казахстану, Узбекистану, Білорусі. Ми налагодили довгострокові ділові контакти з провідними інвестиційними компаніями України: "Метінвест", "Ferexpo", "ТитанУкраїна", "ЄврАз", "Нібулон", "Мироновхлібопродукт". На сьогоднішній день в експлуатації знаходиться близько 17 тисяч пристроїв МРЗС-05.
    ПЗ «Київприлад» є постійним учасником спеціалізованих енергетичних виставок, у тому числі і міжнародних. Рівень якості та надійність виробів високо оцінені знаками «Золота торгова марка» та «За відмінну якість продукції» в Україні, а також «Золота медаль» «Асоціації заохочення промисловості та торгівлі» Республіки Франція.
    ПЗ «Київприлад» поєднує високу надійність пристроїв з їх невисокою вартістю, гарантуючи при цьому довічне сервісне обслуговування всіх проданих приладів. Виробляючи високотехнологічну імпортозамінну продукцію, ми розвиваємо вітчизняне приладобудування; купуючи наші прилади, Ви, шановний Замовнику, допомагаєте зберігати інтелектуальний потенціал України та даєте надію своїм та нашим дітям відбутися як особам та спеціалістам на своїй землі, а не за кордоном!


ВО «Київприлад»


Державне космічне агенство України

[1] [2]

@ Виробниче об'єднанняя "К И Ї В П Р И Л А Д"