ІСТОРІЯ

 
 
 

• Виробниче об'єднання «КИЇВПРИЛАД» засноване у 1947 році як підприємство для виготовлення газових приладів – лічильників газу та газових плит – завод «Газапарат №2».
У 1956 році завод отримав назву «КИЇВПРИЛАД» та змінив напрямок діяльності. В основу подальшої спеціалізації було закладено прилади контролю та регулювання технологічних процесів, прилади газового аналізу та інша радіоелектронна апаратура. У 1964 році завод розпочав випуск апаратури для космічної промисловості. У наступні роки підприємство брало участь у розробці та виробництві приладів та апаратури для виконання космічних програм: "БІОН", "ФОТОН", "ІНТЕРКОСМОС", "ПРОТОН", "ГОРИЗОНТ", "ЕКРАН", "ЦЕЛІНА", "ЕКРАН-О", "СІЧ", МКС "АЛЬФА" та інших.

• Паралельно з цим об'єднання приділяло велику увагу випуску продукції виробничо-технічного характеру, товарів народного вжитку. В останні роки ПО «КИЇВПРИЛАД», перебуваючи у підпорядкуванні НКАУ, продовжує випуск апаратури космічного спрямування, а також працює над створенням наукомістких, високотехнологічних приладів енергетичної галузі

@ Виробниче об'єднанняя "К И Ї В П Р И Л А Д"