В першому півріччі 2017 року ДП ВО «Київприлад» розпочинає виробництво нової лінійки пристроїв релейного захисту MRZS в модульній конструкції з підтримкою протоколу IEC 61850. Флагманом лінійки є пристрій диференційного захисту ліній 20кВ MRZS-D , який представляється 11-14 квітня на експозиції «Об’єднання проектних організацій та підприємств - виробників з метою  переходу на номінальну напругу 20 кВ в системах електропередачі» виставки «Елком Україна 2017» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
      Також поповнилася і лінійка пристроїв МРЗС-05Л: розпочато випуск пристроїв центральної сигналізації МРЗС-05Л (-20) та пристроїв захисту секційного вимикача МРЗС-05Л (-12.2). Модернізовано конструктив пристрою дешунтування ДШ, завдяки чому він гармонійно поєднується як з пристроями лінійки МРЗС-05Л, так і з пристроями нової лінійки MRZS , в якій, до речі, з’явився і сучасний швидкодіючий дуговий захист на оптоволоконному принципі дії. Особливу увагу хочеться звернути на серію шаф управління, автоматики та захисту ШУАЗ (ШУАЗ -110, ШУАЗ -35, ШУАЗ -10, ШУАЗ -6), які розроблені на основі типових схем РЗА з використанням пристроїв серій МРЗС-05Л  та MRZS. В той же час, доступні для продажу більшість старих модифікацій серії МРЗС-05 , термін  бездоганної експлуатації яких наближається до 20 років.
      Розробка програмного забезпечення теж не стояла на місці: значно оновилася програма верхнього рівня WisiNet_2 для параметрування пристроїв, та з’явився програмно-апаратний комплекс promSCADA з Web-інтерфейсом, призначений для диспетчерського управління та збору даних.

   

      В першому півріччі 2016 року ДП ВО «Київприлад» працювало над пошуком нових напрямків по збільшенню виробництва продукції цивільного призначення, також продукції космічного призначення в рамках програм Державного космічного агентства України.
      Враховуючи потреби вітчизняної електроенергетики, підприємство працює над розширенням діючої лінійки мікропроцесорних пристроїв захисту та автоматики серії МРЗС-05
      Так, 27 травня 2016 р. в рамках промислової виставки в Республіканській ТПП, присвяченій Дню Києва, був підписаний протокол про наміри співпраці між ДП ВО «Київприлад» та комунальним підприємством «Київський метрополітен». Згідно протоколу ДП ВО «Київприлад» створює в ІІІ кварталі 2016 року для метрополітену мікропроцесорний пристрій МРЗС-05М(18), який повністю враховує специфіку роботи електричних підстанцій метрополітену. Після дослідної експлуатації в КП «Київський метрополітен» і, відповідно, висновків, ДП ВО «Київприлад» розраховує на реалізацію пристроїв в рамках реконструкції діючих станцій метрополітену, а також при будівництві нових.
      В травні поточного року КБ ДП ВО «Київприлад» завершило розробку мікропроцесорного пристрою захисту та автоматики МРЗВ для ліній електромереж напругою 110-150кВ. В даний час пристрій проходить тестування в компанії «Київенерго».
      Пристрої серії МРЗС-05 та МРЗВ дозволяють повністю забезпечити захист електричних підстанцій 110-150/35/10 кВ.
      Спеціалістами підприємства розроблені шафи управління автоматики та захисту серії ШУАЗ. Шафи ШУАЗ використовуються при реконструкції відсіку релейного захисту та автоматики комплектних розподільчих пристроїв (насамперед типу КСО, КРУ).
      Шафа являє собою закінчену конструкцію зі змонтованими пристроями релейного захисту власного виробництва, контрольними приладами, кнопками та ключами управління світловою сигналізацією, таке інше.
      В ІІ кварталі поточного року проведено дві презентації шаф у «Чернігівобленерго» та «Вінницяобленерго», а також у квітні на виставці «Елком-2016», відгуки позитивні. Підприємство розраховує на збут цієї продукції енергопостачальним компаніям при реалізації ними власних інвестиційних програм.
      Для розширення номенклатури продукції для енергетиків ДП ВО «Київприлад» протягом останнього часу успішно співпрацює з підприємством «Таврида-Електрик Україна».
      Основна номенклатура – механічні деталі, на черзі освоєння виробництва деталей та вузлів з пластмас. Для цього вже є відповідне оснащення, додатково планується його проектування та виробництво для повного закриття номенклатури деталей та вузлів. Наступний крок – освоєння виробництва носіїв секціонування, елементів КРУ, таке інше.
      В першому півріччі 2016 року ДП «ВО Київприлад» продовжило співпрацю з ДП «КБ «Південне».       По темі «Іоносат-Мікросат-М» для космічного апарату (КА) «Мікросат», який використовується для спостереження динамічних процесів в атмосфері Землі, виготовлені деталі та вузли, а саме:       - деталі та вузли льотного КА ,       - заправочно-зливне обладнання (ЗЗО).       Виготовлений бойовий зразок літій-іоної батареї 8Li-55 та проведено моделювання режимів роботи бортових джерел живлення на базі літій-іонних батарей 8Li-55 для використання в Аерокосмічному ракетному комплексі АКРК-2.       Підприємство бере участь у виготовлені супутника Січ-2-1, призначеного для отримання цифрових зображень поверхні Землі у видимому та інфрачервоному спектрі електромагнітних хвиль і передачі отриманих зображень наземному інформаційному комплексу.       В квітні цього року виготовлений комплект вузлів та деталей габаритно-динамічного макету космічного апарату Січ-2-1 та проведені його заводські випробування.       Для використання на ракетах-носіях «Дніпро» виготовлений макет бортового джерела живлення 8Li20. Ці батареї планується також використовувати на американських ракето-носіях Антарес, які спроектовано за участю ДП «КБ «Південне» та ДП ВО «Київприлад».       Закінчується виготовлення металевих комплектуючих для технологічного зразку корпусу сканера високої роздільної здатності.

   

(26.07.2016)       На нашем предприятии завершено изготовление системы автоматизированного управления технологическим циклом процесса испытаний и измерений параметров ракетных двигателей на твердом топливе при проведении стендовых огневых испытаний.
      В состав системы входят шкафы, рабочие места операторов, пульт управления, кабельная сеть. Совместно с Заказчиком успешно проведены заводские испытания и продукция отгружена потребителю.

 
(18.11.2015)       6 березня 2015р. Голова Державного Космічного Агентства України Олег Семенович Уруський відвідав ДП ВО «Київприлад».
      Голова ДКАУ ознайомився з роботою виробничих підрозділів підприємства – цехів інструментально-механічного, пресо-штампувального, складального. Пояснення давали генеральний директор об’єднання Олександр Володимирович Осадчий, начальники цехів Пархомчук Л.І., Ященко В.С., Франскевич С.А.
      Голова ДКАУ Уруський О.С. відповів на численні питання працівників, а також привітав жінок з наступаючим святом 8 березня.
      В залі засідань підприємства генеральний директор О.В. Осадчий ознайомив його з роботою ВО «Київприлад» в 2014р. і перспективах роботи в 2015 р. Були обговорені проблемні питання, що заважають успішній роботі підприємства в 2015р.

        
(12.03.2015) 
23 – 27 лютого ДП ВО «Київприлад» прийняло участь в роботі виставки субконтрактигу у промисловості «ZulieferMesse/INTEC 2015» в м. Лейпциг (ФРН) у складі делегації Київської ТПП. Підприємство представляв начальник інструментально-механічного цеху Пархомчук Леонід Іванович.

(12.03.2015) 
          ВНИМАНИЕ!!!


      В разделе «СКАЧАТЬ», доступно для скачивания руководство по эксплуатации на новое, универсальное устройство МРЗС-05Л АИАР.466452.001-12(-32).
Данное устройство объединило в себе функции позволяющие применять его в качестве:
      - основных защит вводов, секционных выключателей и отходящих кабельных и воздушных линий 6–35 кВ;
      - резервных защит трансформатора;
      - основной защиты с функциями АПВ на отходящих линиях;
      - основной защиты с функциями АВР на секционном выключателе.

      Краткое описание на устройство.

(11.11.2014) 
          ВНИМАНИЕ!!!
На сайте доступен для скачивания паспорт-руководство для Устройства дуговой защиты.

(20.05.2014)

      C 22 по 25 апреля 2014 состоялась XVII Международная выставка энергетики, електротехники и електроефективности "Элком Украина 2014", на которой ПО "Киевприбор" представил новейшие разработки в области энергетического приборостроения.

 

 

(28.04.2014)

                    ВНИМАНИЕ!!!
На сайте доступна для скачивания руководство пользователя програмой Vizualization для серии устройств МРЗС-05Л.
(11.04.2014)


                    ВНИМАНИЕ!!!

В разделе «Скачать» добавлены руководства по эксплуатации на устройства реглирования напряжения трансформатора под нагрузкой МРЗС-05М(15) РСГИ.466452.012-15 и устройства защиты и управления фидров контактной сети постоянного тока МРЗС-05А-02 РСГИ.466452.44.

(11.11.2013)